XII edycja turnieju halowego piłki nożnej im. Zygmunta Duziaka

MOSiR Lubań wraz z Urzędem Miasta Lubań, tradycyjnie na początku roku był organizatorem zawodów upamiętniających wieloletniego pracownika lubańskiego ośrodka sportu i rekreacji, społecznika, radnego, organizatora i animatora życia sportowego w naszym mieście. Do turnieju zgłosiło 10 zespołów grających w dwóch grupach. Zawody prowadziło dwóch

sędziów: Paweł Kozina i Jacek Ciepiela.

Oficjalnego otwarcia turnieju dokonała Dyrektor MOSiR-u Małgorzata Garula. Nad stroną organizacyjną zawodów czuwał organizator sportu Konrad Rutkiewicz. Mecze były bardzo zacięte, ale prowadzone bez złośliwości i brutalności w duchu fair play. W strefie medalowej wiele spotkań kończyło się rzutami karnymi.

Ostateczna klasyfikacja turnieju:

I -POLICJA

II - ŁUŻYCE LUBAŃ U-20

III- MASMIX BOGATYNIA

IV- NSZZF i PW ZARĘBA

V- EIBAUER ZGORZELEC

VI- BAZALT SULIKÓW

VII- LZS KOŚCIELNIK i PISARZOWICE

IX- BÓBR DĄBROWA BOLESŁAWIECKA i SPIDI TEAM Najlepszym zawodnikiem uznano Damiana Bojdzińskiego (NSZZF i PW ZARĘBA), najlepszym bramkarzem Damiana Zabielskiego (POLICJA), a królem strzelców został Łukasz Pastuszko (6 bramek – MASMIX) Organizator ufundował piękne nagrody. Każda z drużyn otrzymała pamiątkowy dyplom, pierwsza trójka zawodów medale oraz nagrodę rzeczową w postaci piłek futsalowych. Natomiast wyróżnieni zawodnicy pamiątkowe statuetki oraz markowe koszulki.

MOSiR zapewnił wszystkim uczestnikom turnieju smaczny ciepły posiłek (strogonova), kawę, herbatę, wodę mineralną oraz słodkości.

Zawodnicy byli zadowoleni, sprawny przebieg,organizacja turnieju, bufet, nagrody oraz dobry poziom turnieju na pewno zostanie w pamięci ich uczestników jak i kibiców. Zapraszamy za rok!!!

Mikołajki 2016

Tradycyjnie, jak co roku, MOSiR w Lubaniu przygotował dla dzieci imprezę okolicznościową WSZYSCY CZEKAMY NA MIKOŁAJA.  Sportowa hala zmieniła swoje oblicze, udekorowana świątecznymi balonami, choinkami, bałwankami i świecącymi wężami. 3 grudnia 2016 od 16.00 hala stanęła otworem dla małych i dużych dzieci, które mogły skorzystać z bogatej oferty różnego rodzaju zajęć.,. Plastycznie dzieci mogły się wykazać w malowaniu świąt, ozdabianiu choinek, nauczyć się wykonywać bombki w 3D, wyklejać Mikołaja, malować i ozdabiać bombki, składać świąteczne origami. Efektem końcowym były piękne dekoracje związane z choinką i Mikołajem, które mogły zostać zabrane do domów. Ruchowo dzieci mogły się wyszaleć na dwóch zamkach dmuchanych oraz trampolinie z kulkami.

II Andrzejkowy Turniej Piłki Siatkowej

II Andrzejkowy Turniej Piłki Siatkowej za nami. Impreza odbyła się w sobotę 26 listopada na hali MOSiR w Lubaniu od godziny 16.00. W turnieju uczestniczyły 3 zespoły : DZIKI TEAM, ZNTK i PGE SZKRA BEŁCHATÓW. Otwarcia imprezy dokonała Dyrektor MOSiR w Lubaniu Małgorzata Garula. Następnie przystąpiono do rozgrywek w systemie każdy z każdym. Mecze prowadzili pracownicy MOSIR w Lubaniu Konrad Rutkiewicz i Artur Ryżewski.

Wyniki turnieju:

  • PGE SZKRA BEŁCHATÓW – DZIKI TEAM 2:0 (25:17;25:16)
  • PGE SZKRA BEŁCHATÓW – ZNTK 0:2 (17:25;16:25)
  • ZNTK – DZIKI TEAM 2:1 (21:25;25:21;15:8)

Ostateczna kolejność II Andrzejkowego Turnieju piłki siatkowej Open w Lubaniu:

  • 1m ZNTK (Marcin Piasnik, Konrad Skorupiński, Kamil Awdziej, Dawid Kowalczyk, Adrian Sztermel, Mateusz Cieplich, Kamil Jennek)
  • 2m PGE SZKRA BEŁCHATÓW (Robert Czerwiński, Adrian Czerwiński, Mateusz ,Mucha, Mateusz Dubieniecki, Przemek Kwiatkowski, Piotr Terela)
  • 3m DZIK Team (Adrian Łopata, Michał Baszak, Wojciech Kulig, Filip Turchoń, Patryk Apostołowicz, Paweł Pietrucha)

Na zakończenie uczestnicy turnieju zostali nagrodzeni dyplomami oraz pamiątkowymi medalami. II edycja Andrzejkowego turnieju za nami.

Więcej
Lubańskie Biegowisko 2016

15 października 2016r.

Dzień Dziecka

22 maja 2016r.

W przygotowaniu

Accessibility