Zaznacz stronę

Dzień Aktywnej Rodziny

9 czerwca MOSiR w Lubaniu współuczestniczył w realizacji kolejnej, szóstej już edycji  Dnia Aktywnej Rodziny, która ponownie zawitała do parku na Kamiennej Górze.

Pracownicy MOSiR w Lubaniu oraz MOPS w Lubaniu tym razem przygotowali dla dzieci i ich opiekunów kolejną rekreacyjno-ruchową część, w której udział był warunkiem uzyskania specjalnej naklejki, niezbędnej do udziału w ukończeniu zadań wyznaczonych przez specjalną kartę uczestnictwa w DAR-ze.

Uczestnicy musieli pokonać plenerową grę planszową, której częścią były rzuty dużą kostką i wykonanie różnorodnych zadań: zwinnościowych, matematycznych, sprawnościowych, sportowych.

W części otwartej rekreacji dzieci mogły skorzystać z boiska z badmintona, poćwiczyć sprawność w łowieniu rybek, zwinność przy twisterze, celność w rzutach piłeczkami do koboldów oraz wytężyć umysł w grze w szachy lub warcaby.

Nad przebiegiem imprezy czuwały: Dyrektor MOSiR w Lubaniu Małgorzata Garula oraz Dyrektor MOPS w Lubaniu Aneta Szpytma wraz ze swoimi pracownikami.

« z 2 »

 

 

 

Accessibility