W dniach 05-18.06.2017 na korcie tenisowym na Kamiennej Górze w Lubaniu odbył się V Jubileuszowy Turniej Tenisa Ziemnego o Puchar Dyrektora MOSiR-u reprezentowanego przez Dyrektor Małgorzatę Garula oraz Lubańskie Stowarzyszenie Tenisowe „Return”.

   W turnieju uczestniczyło 36 tenisistów w trzech kategoriach: „Open”; „+45” i trzeciej- „turnieju pocieszenia”.

   W kategorii „Open” I miejsce zajął faworyt zawodów: Mariusz Radaszkiewicz (tryumfator sprzed roku). II miejsce -obiecujący młody talent: Adrian Czajkowski. Odpowiednio III miejsce zajęli Sławomir Chorodecki oraz Dariusz Butrym

   W kategorii „+45” zwyciężył Andrzej Adamczuk okazując wielką radość z odniesionego sukcesu, II miejsce- Czesław Bodziony; III miejsce Andrzej Leszczyński i Bogdan Kwiatkowski.

   W ostatniej kategorii „pocieszenia” po zaciętym meczu wygrał Krzysztof Doliński, II miejsce zajął Andrzej Szczepański, III równorzędne Marek Kurzawa i Tomasz Sadowski.

   Zwycięscy uhonorowani zostali pięknymi pucharami, dyplomami oraz nagrodami rzeczowymi. Smakowitą atrakcją była zakupiona przez organizatora pizza dla wszystkich uczestników turnieju. Należy nadmienić, że dodatkowe nagrody rzeczowe ufundował Lubański ZGiUK oraz Lubańskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji.

  Dyrektor MOSiR-u Małgorzata Garula wraz z Lubańskim Stowarzyszeniem Tenisowym „Return” zapraszają na kolejny turniej za rok !!!

Accessibility