Zgodnie z tradycją zimowych ferii, MOSiR w Lubaniu, tym razem we współpracy  z MOPS w Lubaniu, stał się miejscem zajęć dla aktywnych dzieciaków, którzy podczas sportowych zmagań mogli się wyszaleć na hali sportowej uczestnicząc w ofercie przygotowanej przez organizatorów.

Zajęcia odbywały się w godzinach od 10.00 do 12.00 dla uczniów szkół podstawowych,   a od 12.00 do 14.00 dla uczniów klas siódmych oraz drugiej i trzeciej gimnazjum.

Uczestnicy mieli możliwość pograć  w badmintona, unihokeja,  piłkę koszykową, piłkę siatkową, piłkę halową, skakali na skakankach, grali w gumę, ringo, tenisa stołowego zgodnie z zaplanowanym harmonogramem zajęć.

Trzykrotnie gościliśmy dzieci z Domu Wsparcia Dziennego. We wtorki, czwartki i piątki odbywały się turnieje w grach zespołowych, a nagrodami były słodycze ufundowane przez Organizatora ferii. W ostatnim dniu ferii wszyscy uczęszczający  na nasze zajęcia uzyskali dyplomy dla NAJLEPSZEGO UCZESTNIKA FERII NA SPORTOWO z MOSIRem 2018, które wręczyła Dyrektor MOSiR w Lubaniu Małgorzata Garula wraz z prowadzącym zajęcia Konradem Rutkiewiczem.

Razem przez ferie z proponowanych zajęć skorzystało 332 uczestników.

Do zobaczenia podczas wakacyjnej oferty MOSiR w Lubaniu.

« 1 z 2 »
Accessibility